Jedna myśl na temat “Tu Polecamy produkty K2”

 1. Polecam sprawdziłem K2 INTERIO K2 INTERIO to zestaw podstawowych kosmetyków do wnętrza samochodu, za pomocą których przywrócisz do świetności takie elementy jak deska rozdzielcza, plastiki wewnętrzne czy tapicerka.Niezależnie od wieku pojazdu czy Twojego doświadczenia z kosmetykami samochodowymi, bez większego wysiłku, w ciągu jednego popołudnia zdołasz odświeżyć całe wnętrze auta, tak aby wyglądało, jak nowe.
  Płyn do mycia plastików K2 Oskar skutecznie usunie nawet największe zabrudzenia z progów czy boczków drzwi. Bez większego problemu wyczyścisz nim deskę rozdzielczą. Wolny od kurzu i brudu kokpit auta wykończysz sprayem K2 Polo Cockpit, który przywróci tworzywu atrakcyjny wygląd i zabezpieczy przed osadzaniem się kurzu. Pracę z tym produktem umili Ci fakt, że jest od dostępny w aż 14 miłych dla powonienia wersjach zapachowych.
  Podczas czyszczenia, zadanie uprości Ci wykorzystanie poręcznej szmatki z mikrofibry K2 Moli. Możesz użyć jej wielokrotnie, wystarczy wyprać ją po kilku stosowaniach.
  Wszelkie plamy i zabrudzenia z foteli, kanapy czy tapicerki boczków drzwi, usuniesz przy pomocy płynu K2 Tapis. Nowoczesny atomizer pozwoli Ci aplikować produkt w postaci płynu lub pianki, która naniesiona na materiał dokładnie spenetruje zabrudzenia.
  Efekt dopełni odświeżenie układu klimatyzacji przy pomocy popularnego „granatu” K2 Klima Fresh. Dzięki niemu wypełnisz całe wnętrze auta przyjemnym aromatem, a kanały wentylacyjne uwolnisz od resztek nieprzyjemnych i nieświeżych zapachów.
  Zatrzymać świeżość na dłużej pozwoli Ci wykorzystanie samochodowego odświeżacza powietrza K2 Vento w jednej z wielu kompozycji zapachowych. W ten sposób wnętrze auta będzie tryskało świeżością przez kolejne tygodnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *