6 myśli na temat “Tu polecamy producentów zawieszenia wahacze, tuleja wahacza, sworznie wahaczy.”

 1. Miejsce pierwsze TRW. TRW to jeden z najbardziej znanych producentów zamienników części zawieszenia na rynku. Oferta TRW jest szeroka i obejmuje zarówno elementy resorujące (amortyzatory, sprężyny), jak i prowadzące (m.in. wahacze, stabilizatory). Produkty tego amerykańskiego producenta znane są z wysokiej jakości i dobrze radzą sobie w starciu z dziurawymi drogami. Polecam.

  1. Miejsce drugie Lemforder. Przez wielu kierowców produkty Lemforder uważane są za najlepsze i najwytrzymalsze zamienniki na rynku. Oferta firmy jest szeroka, lecz głównie skierowana do właścicieli samochodów wielkości co najmniej klasy średniej. Szczególnie popularne są kompletne zestawy wahaczy aluminiowych, łączniki stabilizatorów i elementy układu kierowniczego.

   1. Trzecie miejsce to FEBI. FEBI wyspecjalizowało się w produkcji wysokiej klasy zamienników elementów zawieszenia. Oferta niemieckiego producenta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. wahacze, końcówki drążków kierowniczych i łączniki stabilizatorów i elementy gumowe.

     1. Piąte miejsce to Monroe. Ten amerykański koncern wyspecjalizował się w produkcji elementów resorujących zawieszenia (sprężyny i amortyzatory) do praktycznie wszystkich aut na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *